O nás

Pečieme s láskou od roku 2004

 

 

Inked1. MY Pohronie článok 3.2009_LI

 Už 19 rokov pre Vás pečieme torty, zákusky, štrúdle ale aj slané pečivo a pagáče. Ako jedny z prvých na Slovensku sme piekli torty s jedlými obrázkami. Takéto torty dodnes pripravujeme a obrázky na ne si tlačíme sami.

3. MY Pohronie  článok 3.2009

 Vedeli ste, že známe zákusky MÍŠA a KÁJA začali svoju cestu slovenskom práve u nás? Bolo to vďaka skvelému českému šéfcukrárovi, ktorý nám prezradil originálny recept na tieto 2 zákusky, ktoré boli dovtedy známe len u našich susedov.

Slovenka_článok

Torty a zákusky pečieme klasické aj moderné. Na tradičný "socialistický" punčák, špic, veterník alebo dobošku k nám chodia zákazníci aj z Bratislavy. Mladí ľudia zas hľadajú skôr cheesecake alebo panna cottu.

Keďže časom pribúda viac a viac ľudí s alergiami a potravinovými intoleranciami, pečieme aj výrobky podľa špecifických požiadaviek zákazníka. Napríklad bez lepku, bez mlieka, bez cukru, bez vajec, bez orechov, bez čokolády.  Na výrobu bezlepkových výrobkov máme vyčlenenú samostatnú pec a miestnosť, aby sa predišlo vzniku krížovej kontaminácie.

Slovenka_článok (2)

Našu cukrársku činnosť sme pred pár rokmi rozšírili aj na výrobu domácich polotovarov na pečenie. Sú to napríklad domáce linecké košíčky (tartaletky), čerstvé korpusy na torty, medové a penové pláty a podobne. Tieto domáce polotovary už stačí len naplniť a máte hotový zákusok či tortu. V tejto uponáhľanej dobe veľa zákazníkov oceňuje takéto výrobky (a hlavne keď nie sú plné konzervantov ako výrobky v supermarketoch).

Čo je však možno menej známe je to, že naša prevádzka je chránená dielňa. Znamená to, že zamestnávame ľudí so ZPS (zníženou pracovnou schopnosťou), ktorým pomáhajú zdraví ľudia - ich pracovní asistenti.

Vždy keď kúpite náš výrobok, podporíte tým prácu týchto ľudí, ktorí sú vďační, že aj vďaka Vášmu nákupu majú možnosť pracovať.

Pre firmy ponúkame možnosť náhradného plnenia.

 

 

Plánujete svadbu alebo oslavu?

Pomôžeme Vám s výberom jednotlivých zákuskov či iného pečiva a tiež poradíme, koľko sa zvykne objednávať v prepočte na 1 hosťa. Pri väčšom odbere zákuskov (300 ks a viac) poskytujeme množstevné zľavy. Pre viac informácií nás môžete kontaktovať na čísle 0915 978 050.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz